Останнім місцем нашої зупинки була Варшава. Пам’ятайте на питання «Варшава чи Краків?» немає правильної відповіді. Варшава була зруйнована під час Другої світової і все здебільшого відновлене, а так і не скажеш. Коли ми гуляли йшов дощ, що геть нам не мішало робити радісні фото.
Люблю ці будиночки:)

Музей Марії К’юрі, нещасна жінка, краще би борщ варила.

А це славнозвісна штука, подарунок совдепії. Місцеві жителі її не люблять, бо москалі при нагоді згадують, що це вони побудували і хочуть негайної вдячності в великій кількості. Час від часу її грозяться зруйнувати:) Хоча мені вона сподобалася, ще б пак, копія з Нью-Йорка.

Навколо совдеповської дури купа хмарочосів, щоб дура не виглядала так монументально, я собі так думаю.

