Як мій акаунт удалили з Кріетівмаркета або ну бляха знову

04.07.2015  мікростоки

Карочє я вам принесла ржачну історію в підтвердження свої вчорашньої статті про вміння лажати. Епік фейл року номер 2, після історії з Марією Стюарт, яка в мене іменується тепер не інакше, як шотландська курва. Вчіться дітки на маминих помилках.

Розказую. Вчора заходю така на Кріейтівмаркет, а він вилогінений, я туда, а він ніяк. Думаю, ну мало лі, може пароль забула. Відновляю пароль, листи не приходять. Пишу в підтримку, а вони такі, дик ми ваш магазин удалили, ви там картінку положили, яка порушує всьо, що тіки мош порушити, харам-харам. Читайте правила, дайте ваш Пейпел, ми вам ваші дєньги вишлем. Хев е найс дей.

Ліричний відступ. За всю мою широку історію банів цей дуже смішний. Бо ні тобі прівєта, ні мила, ні йоу, ти біше нам не контріб’ютор. Ок, я зробила помилку, нашо зразу удалятися то? Ну напишіть мені погрозу, що як ше так зроблю то удалите. Дик я пойму ж, що так незя. Або хоча би дайте знати шо удалили мене, а то як дура на сайт щимилася пів дня.

Інші стоки. До прикладу у Шатера є правило, що якшо шось еротичного характеру, то на розсуд інспектора, без обідняків. Шатер всіяний еротичними картінками єсі шо. Тепер трохи стрьомно за відому істєрічьку Бігсток, там навіть з черги на модерацію незя удалити. Я зізнаюся засмутилася добряче, але навіть не ридала в подушку, правда з Шатера поудаляла. Не через сам Шатер, бо вони тихо відмовляють без скандалів, а через Бігсток, який тяне на дно моє сонце і звьозди Шатерсток. Ше картінки пішли на Піксту, Стокамі, Векторсток, Кенсток. Фотоспін, до речі, всьо акуратно прийняв. На решті недоапрувила, подивлюся на реакцію цих. Тоже удалила з черги на Айсі, хз чо, він виглядає дуже високоморальним.

Чьо дальше? А далі хтозна шо буде. Я їм написала, що ніякого злого умислу в картинці не було і вона пропагує сексуальну освіту. Ше сказала, що хочу назад свій акаунт і  гроші прийняти не можу, бо це Україна і Пейпел не для нас. Бачу варіанти розвитку. Перший, мене прощають велекодушно, всьо вертають. Другий, не прощають, я реєструю новий акаунт. Шо з діньгами не ясно в цьому випадку, Пейпел я не прийму, а до чека мені ше не вистачає. Тоєся або чека таки вишлють або собі лишать. Останній, пічяльний, забанють навсіда.

Триматиму вас в курсі всіх перепетій, Гра престолів скінчилася, тре ж якось розважатися.

P.S. Навіть удалю в поста прев’ю, а то щей на Фейсбуці забанють.

  • Ирина Омельчак

    Оце моралісти :( Співчуваю. Сподіваюсь буде перший варіант.

  • сподіваюсь на перший варіант. такий пеніс симпатичний. і чого ото вони ((

  • Овочева

    *в креатівмаркєтє сєкса нєбило*=)))

  • Pingback: Чарівний внутрішній світ | Lily()

  • Lenchik Zvirka

    Можна з губів, члену і презервативів замутить патерн про безпечний мінет))
    А вообчє канєшно мене це дико забавляє, займатись сексом не стидно, а говорити стидно)))

  • Pingback: Кріейтів Маркет | Lily()