Депозітфото

01.08.2015  мікростоки

Депозітфото має якесь відношення до України, але працює повністю по законам Штатів. Ну це не дивно взагалі, ліричний відступ.

Сток дуже ненапряжний і гарно продає. Хоче zip, прев’ю вистачить 4000 пікселів по більшій стороні. Має групове редагування файлів. А буває він пропонує допомогу в атрибутації файлів та створенні архівів. З однієї сторони це зручно, а з іншої — свої черги тре чекати тижнями.

Я гружу через ftp, але через сайт теж дуже пристойна загрузка, відкривається в новому вікні, тяни-кидай, всі діла. В мене здебільшого все через ftp, де це можливо. Мені так більше подобається.

Дуже рідко відмовляє файлам. Милий і приємний сток. Якщо ви вирішили вийти за межі Шатера і шукаєте щось, що  не намагатиметься зірвати вам мозок, то це ідеальний варіант.

Єдиний прикол в мене був під час заповнення податкової декларації, він не любить слеш «/», і як ви його десь втулили то хрєн шо вийде. У мене він був в адресі, то я йшла міняла адресу, а тоді знов до податкової декларації.

Новый рисунок

  • Ирина Омельчак

    І мені він подобається. Але, нажаль, це у нас без взаємності :( Нещодавно загрузила стареньких паттернів. І все по нулях, навіть перегляди. Може туди теж треба засланців відправляти?

    • Ні, я такого не роблю, може йому тре трошки часу.

  • Ирина Омельчак

    А ще я відправляю файли без архівування, правда через форму на сайті.

    • Прикольно, я не знала шо так мош :)

  • Овочева

    люблю депозітік=)

  • Нада брать. Мабуть, це буде перший після Шатера сток, де я зареєструюся…