Фотолія вважається стоком першого ешелону, але у мене результати показує, як дуже середнячковий сток.
Історія з бойкотом дуже підкосила їй репутацію і показала, що стокові ілюстратори тоже можуть профсоюзи. Покупка Адобом пішла старенькій на користь, накінець з’явилося редагування групами.
Бере вона зіп, фтп доступне. Часто хоче релізи, особливо пічяльно це було з акварельками. І не референси, а саме релізи, підступна. Я тоді полінувалася, а потім відпала потреба.
