Фотолія

22.08.2015  мікростоки

Фотолія вважається стоком першого ешелону, але у мене результати показує, як дуже середнячковий сток.

Історія з бойкотом дуже підкосила їй репутацію і показала, що стокові ілюстратори тоже можуть профсоюзи. Покупка Адобом пішла старенькій на користь, накінець з’явилося редагування групами.

Бере вона зіп, фтп доступне. Часто хоче релізи, особливо пічяльно це було з акварельками. І не референси, а саме релізи, підступна. Я тоді полінувалася, а потім відпала потреба.

1

  • Овочева

    я тільки завалила туди групу робіт,в мене поки по нулям…. паралельно грузила і на піксу, то там вже монетки нападали,а тут глушняк повний…

    • та не фанат я її геть :(