Новий сток → Фотоспін

31.08.2015  мікростоки

Фотоспін у мене продає гарно, хоч і формат у нього досить дивний. Буває, що за картинку ви можете отримати аж 4 центи. Там якось всі гроші клієнта за місяць діляться на картинки, які він купив. Ніпанятна, но здорово.

Має свої прибамбаси. Бере жпег+епс, не має фтп. В загальному досить зговорчивий.

Роботи загружаються легко, нашось я вам наробила скрінів.

[UPD Макс нагадав, що він захоче від вас підписаної паперової угоди, я точно пам’ятаю, що такого хотів Айкліпарт, а про Фотоспін геть забула. Не дивуйтеся, це нормально.]

Browse, drag and drop не паше.

Upload.

Новый рисунок (3)

Отако воно грузиться.

Новый рисунок (4)

Як закінчить треба нажати оту маленьку сцилочку Process, інакше нічо не рахується.

Новый рисунок (5)

Опять чекаєм.

Новый рисунок (6)

Накінець Submit.

Новый рисунок (7)

  • Pingback: Варті стоки | Lily()

  • Овочева

    цікавий сток,глючив подивимся чи зможу догрузити свої старі роботи

  • Ira

    Доброго дня. Можна запитання по Фотоспіну? Щоб пройти реєстрацію і три екзаменаційні роботи загрузити дає ссилки загрузити лише 3 файли, а якщо вектор грузити то на екзамен растри так? І ще десь читала що тре в 72 dpi правильно? Буду дуже вдячна за підсказку:)

    • Доброго дня:) Так, там є сайти, де дає лиш растр грузити на екзамен, ще такий, здається, Айс. Ми робимо підготовку до вебу, а не до друку, тому РЖБ і 72 дпі.

      • Ira

        Дякую ????