Фотоспін у мене продає гарно, хоч і формат у нього досить дивний. Буває, що за картинку ви можете отримати аж 4 центи. Там якось всі гроші клієнта за місяць діляться на картинки, які він купив. Ніпанятна, но здорово.
Має свої прибамбаси. Бере жпег+епс, не має фтп. В загальному досить зговорчивий.
Роботи загружаються легко, нашось я вам наробила скрінів.
[UPD Макс нагадав, що він захоче від вас підписаної паперової угоди, я точно пам’ятаю, що такого хотів Айкліпарт, а про Фотоспін геть забула. Не дивуйтеся, це нормально.]
Browse, drag and drop не паше.

Upload.

Отако воно грузиться.

Як закінчить треба нажати оту маленьку сцилочку Process, інакше нічо не рахується.

Опять чекаєм.

Накінець Submit.

Pingback: Варті стоки | Lily()