День нового стоку, і сьогодні у нас Кріейтів Маркет. Дуже цікава штука і геть не схожа на інші стоки.
Основна його прєлєсть в тому, що ви самі виставляєте ціну на свої роботи. Інша важлива деталь, що сток вам віддає дуже велику частину заробітку. Також потрапити сюди не так вже й просто, на сайті всього 9 тисяч магазинів. Кріетів Маркет має тільки Пейпел, якщо вам пощастило бути українцем, то треба чекати заробітку в 500 басків і тоді вам ласкаво вишлють чек.
Крієйтів маркет не читає метадані. Тут взагалі можна торгувати великими наборами всякої всячини, кісточками, патернами. Показувати, як роботи будуть виглядати в житті і всяка така приємна дизайнеру та ілюстратору фігня. Дуже радять робити хоча б 3 прев’ю. Також тут немає модерації, що з однієї сторони класно, але буває і пічялька.
Єдиний мій гарний новачок :)

Pingback: Варті стоки | Lily()