Новий сток → Бігсток

20.09.2015  мікростоки

Бігсток викликає в мене дуже суперечливі почуття після історії з баном мого екаунта на Шатері. Безперечно й те, що він продає, тому я на нього гружу попри всі його дивацтва.

Бере епс+жпег, дуже обідчивий і придирчивий, будьте обережні. Що найгірше, він одна фірма з Шатером, якщо ви засмутите дурника, то він потягне на дно і ваш Шатер-акаунт.

Через раз хоче релізи, десь два рази в місяць випльовує кілька батчів і я чемно добавляю скани, він не жаліється і приймає.

У Бігстока дуже незручна загрузка. Фтп є, але воно вам не поможе, бо не вміє воно находити жпег-пару до вашого епса, а без неї ключі не підтягнуться. Тоєсть оцево всьо старим дідівським способом. Відкриваєте епс.

bigstock3

Відкриваєте до нього жпег. Тоді вже грузите.

bigstock4

Після загрузки треба прописати категорії. Вибираєте все і тицяєте едіт.

bigstock

В категоріях має бути обов’язково Art-Illustration→Vector. Я надаю перевагу загальним категоріям.

bigstock1

Тепер сабміт.

bigstock2

  • Ирина Омельчак

    Цікаво, якщо він родич шатера, чому би не зробити такуж загрузку як і там.

    • Я так десь чула, може правда я це видумала, що Шатер купив Бігсток, туди не мішається особливо, але зв’язок є :)

  • Max Draw

    у менен з біг стоком така проблема, в портфоліо дуже довго проявляються роботи, а деякі взгалі висять в прийнятих типу все добре але в портфоліо уже 2 місяця не появляються)

    • Я тобі скажу чесно, я ніколи не бачила своє портфоліо Бігстока, глянула тіки-но вперше, вроді звичайно всьо. Єдине, що коли вони хочуть реліз то вертають мені роботи в ту папочку, де нові, і я тоді добавляю релізи, так би я навіть не потрудилася перезалити. Може варто їм написати чи шо? В тебе є проблема хай рішають :)