Бігсток викликає в мене дуже суперечливі почуття після історії з баном мого екаунта на Шатері. Безперечно й те, що він продає, тому я на нього гружу попри всі його дивацтва.
Бере епс+жпег, дуже обідчивий і придирчивий, будьте обережні. Що найгірше, він одна фірма з Шатером, якщо ви засмутите дурника, то він потягне на дно і ваш Шатер-акаунт.
Через раз хоче релізи, десь два рази в місяць випльовує кілька батчів і я чемно добавляю скани, він не жаліється і приймає.
У Бігстока дуже незручна загрузка. Фтп є, але воно вам не поможе, бо не вміє воно находити жпег-пару до вашого епса, а без неї ключі не підтягнуться. Тоєсть оцево всьо старим дідівським способом. Відкриваєте епс.

Відкриваєте до нього жпег. Тоді вже грузите.

Після загрузки треба прописати категорії. Вибираєте все і тицяєте едіт.

В категоріях має бути обов’язково Art-Illustration→Vector. Я надаю перевагу загальним категоріям.

Тепер сабміт.
