Реферало-правила :)

24.03.2016  мікростоки

Страшнуватий такий заголовок вийшов, але взагалі я прєлєсть, чесно-чесно.

Зі своїми рефералами ми переважно стаємо друзями. Мені неймовірно пощастило знайомитися з такою кількістю талановитих людей. Скажу вам по секрету, вони всі такі класні :) Також я багато чого нового вчуся таким чином, вапшє гарно пристроїлася =)

Розкажу вам тут чим я можу бути корисна, а чим, нажаль, ні.

Останні зміни Шатера дозволяють здавати екзамен за потреби щодня і візьмуть вас з однією технічно правильною картинкою. Тобто тепер все набагато простіше, хоча мій досвід показує, що помилки мають здатність мігрувати по всіх роботах. Якщо у вас два типи помилок, то швидше за все буде дуже важко зробити навіть одну технічно досконалу роботу. Вимоги стоків якось різняться від того, що ілюстратори звикли робити в повсякденному житті.

Щоби я поковирялася в ваших роботах, вам треба зареєструватися за моїм реферальним посиланням. Це для вас безкоштовно, мені заплатить Шатер. Якщо ця задача виявиться непосильною, я не зможу дивитися ваші роботи, бо я меркантильна :) Також це не справедливо до тих хто таки зміг перейти за посиланням. Кілька раз повз пропливала думка чи не брати в таких випадках гроші і я впевнена, що не хочу цього робити, багато вже мороки.

Хоча на сторінках мого блогу мене можна спитатися все, що завгодно і я відповім, а моя стокова книга дозволяє готуватися самостійно і робить це досить ефективно.

 • Варто додати, що на рефералах ти не розбагатієш. Кількість відрахувань буде мізерна, так як на початку не буде зіркових продажів і за два роки будуть копійки. А через два роки реферальскі відрахування просто зникають, тому думати, що за 10 років на рефералах можна назбирати на палац неварто. Реферальство — це маленький договір про можливу символічну плату. Бо безкоштовною робота не має бути.

  • Max Draw

   ну хз на рефералах я маю в місяць мож баксів 10. в мене їх 2)) Але плюс що це мої колеги по роботі і в них великий досвід в векторній графіці. Але раз на раз не припадає і Ви праві це маленький договір про можливу символічну плату. До тогож вони щось починають здавати малюють все менше) Особливе ДЯКУЮ Лілі за допомогу мені на початках і взагалі)

   • Ой, сіки мені компліментів, дуже дякую, ти мене от багато чого цікавого навчив і показав, саме завдяки таким людям, як ти, це все має сенс :)

 • Овочева

  щоб я без тебе робила,пропала б!

  • а я без тебе :)

 • Lenchik Zvirka

  це ти просто не хочеш розказувать шо насправді гребеш гроші лопатою на рефералах))))

  • муа-ха-ха, дааа :)

 • olpkol

  У мене з Шаттером були тільки дві проблеми – “неправильний паспорт” та “помилки в ключових словах” ну і трохи “бед композішон”…. Але все вирішилось на диво – навіть паспорт став правильним після переписки з “підтримкою”…

  • А що з паспортом було не так?

   • olpkol

    Я український відсилав бо закордонного не маю.
    Він спочатку на екзамені їм не сподобався (я кому подобаються їх фотки на паспорт!)
    Але потім я їм написав – не вередуйте паспорт як паспорт. Вони погодились – мабуть згодом звикли до фотки…

 • Igor Serdiuk

  Обізвуся, і я як ще один реферал Лілії. Дуже добре, що мені, дивним чином, на очі попалась чарівна книжичка “Всі секрети мікростоків”. Саме ця книжечка, а також підтримка та допомога Лілії допомогла мені опинитися в чарівному світі мікростоків. Отож, дуже дякую тобі:)

  • Дуже рада, що згодилася :)

 • Pingback: Місце для питань — Lily()