Не пройшло й сто років, як я свою стареньку Вісту змінила на пристойного компа і тепер я таки змогла спробувати Xpiks. Зараз я вам розповім які класні фішки є в цій програмі.
Вона не має установки, як такої, просто завантажте її і поставте в папочку і вона собі працюватиме.
Перше шо ви побачите, отаке питання, кажіть старт, інакше ваші старі ключі будуть проігноровані.

Ну і тут ви бачите скільки всього класного може програмуліна. Як зручно ваші ключики стоять, кожен раз в файл не треба лізти. Між файлами легко копіювати. Воно вміє навіть шукати неправильне написання.
У мене велика папка в якій лежать всі роботи за рік, а звичного сортування шиворот на виворот тут немає. Хоча можна докрутити, не розглядаю це як проблему, швидше незвично.

Тут є навіть вбудований саджест кейвордс і можна вибрати базу сайту. Працюватиме навіть від одного ключа, що не можливо на Шатері, який хоче одразу три.
З незвичного, що не можна сортувати за типом контенту. Тоєсь я шукаю вектор, а мені видає переважно фото і змінити на вектор я не можу.

Тут вам великий вибір ключів, а не той, що видає Шатер так скупенько.

Також Xpiks добавляє окремі файлики з вашими метаданими. Я спочатку здивувалася, але Артем розказав чому це круто. Всі ми проходили той прикол, коли у жпезі є якась біда і доводиться його переробляти і копіювати ключі незручним способом. А от завдяки цим файлам програма одразу пропонує підтягнути старі ключові слова.

Тепер пічялька для тих, хто грузить вектор на Фотоспін. Тут нічо не працює, бо як пояснив розробник програми Фотоспін десь налажав з полями і на повідомлення, які би допомогли це вирішити, не відповідає. Або копіювати вручну, або старий незручний Брідж.

А ви пробували Xpiks? І як вам? Чи грузете на Фотоспін?
І ще геть забула, програма грузить на сайти, які мають класичне фтп. Що може легко відправити на пенсію Файлзіллу :)
Pingback: Новеньке про Xpiks — Lily()