• olpkol

  То це програмуліна для завантаження на стоки з прописуванням ключових слів? Все?

  А вона сама може шукати в інтернеті зображення по ключовим словам?

  • Метадані пише, на фтп відправляє. Зручніша за Брідж.
   Ключі сама підбирає з бази Шатера, Айса чи Фотолії, мош їй сказати з якого саме сайту брати їх.

   • olpkol

    Зрозуміло…
    Ключі для мене найпроблемніша штука…

    17 липня 2016 р. о 13:41 Disqus написав:

 • Aleksandra Kukhar

  Дякую за огляд програмки! :) Ніби то непогана, зручна, нічого зайвого, скоро спробую на ділі :)

  • Там, здається навіть Фотоспін проблема вирішилася :)

 • Nina Lishchuk

  А вона прописує ключовики в метадані файлу, який лишається на компі, чи тільки при завантаженні на стоках вони залишаються??

  • Вона прописує метадані, як Брідж, тобто на жпег і їх можна погрузити на стоки і ключі вже будуть там. Що відмінне від Бріджа, це те, що у вас на компі створюється файлик з цими метаданами окремо від жпега. Це зручно, коли ви жпег удалили, бо, наприклад, як це трапляється у мене, неправильно написала слово, в цьому випадку не треба буде старий файл копіювати, а ключі експортувати-імпортувати, програма просто спитає чи не підтягнути слова зі старої картинки.

 • Aleksandra Kukhar

  Спробувала програмку. Працює в цілому добре, але в мене якось до деяких зображень ключі не підтягувались на Шаттері. При повторному завантаженні підтягнулись. А ще задумалась над питанням безпеки. Вона ж всіма паролями володітиме. Чи достатньо це безпечно? І чи можна довіряти розробникам?

  • Це дуже гарне питання, я ним задалася одразу ж. Насправді, сама програма хоститься на Гітхабі, а там мені здається чогось підозрілого би не жило там. Також, вона не встановлюється, а просто копіюється на компа, це мені чогось здається вагомим аргументом, але не те, щоб я спеціаліст в цьому питанні. Мене швидше переконує думка про Гітхаб.
   Щоправда, я ще не юзала фтп, за звичкою працюю поки з Файлзіллою, у мене там все налаштовано, я подумаю про оте копіювання паролів-логінів, так погано стає ))) На Шатер теж гружу через сайт, бо фтп у них довше підгружає, а я хочу зазвичай одразу апрувити.

   • Aleksandra Kukhar

    Так, в мене от також параноя з цього приводу…Заспокоює, що грошей поки що небагато, нема що красти =) Ну і Гітхаб викликає довіру звісно. До речі читала, що зберігати паролі в Файлзіллі також не дуже безпечно, що краще кожного разу його вбивати вручну.

    • Та це так, тяжка наша доля з цими паролями :(

  • Ribtoks

   Доброго дня. Я – розробник. На рахунок “володіння паролями”.
   По-перше, FTP – незахищений протокол. Кілька слів про це написано в блозі Xpiks’у https://ribtoks.github.io/xpiks/blog/2016/ftp-and-security (якщо коротко, то використовуючи заванжанення по FTP нема сенсу думати про захист паролів, бо вони ітак передаються у відкритому вигляді).
   По-друге, в Xpiks є можливість налаштувати Master-password (як у Firefox, наприклад), яким будуть шифруватись паролі при локальному зберіганні (для зберігання паролі завжди шифруються якимось ключем по-замовчуванню. Просто у вас є можливість використовувати свій ключ).
   По-третє, оскільки я хочу добра для Xpiks, сенсу красти паролі користувачів якби небагато і заробити на цьому мільйони мені навряд чи вийде.
   Ну і, зрештою, завжди можна знайти людину із достатньою кваліфікацією, яка перевірить код програми на GitHub та підтвердить її безпечність.

   Щодо непідтягування Шатерстоком ключів. Для фотографій я ще не чув про подібні проблеми. Для векторів знаю одного користувача, в кого майже взагалі не працює із Shutterstock, якщо завантажувати по FTP, причому паралельно працюючи у 7ми інших стоків тим же способом завантаження. Допомагало тільки завантаження через браузер. Але Shutterstock – найбільш технологічний та інноваторський з-поміж інших стоків, тому дуже велика ймовірність, що вони в себе все виправлять і все запрацює.

   • О, дуже гарно написано, все, про що я здогадувалися офіційною мовою :)

 • Tetiana Rainman

  Доброго дня!
  Спробувала сьогодні цю програмку в роботі і от виникло питання. А чи можна в ній якось сортувати ключові слова по важливості? Наприклад перетягувати квадратики, як у Стоксабміттера? Я чомусь звикла, що це потрібно робити і витрачаю надто багато часу, щоб їх гарно поскладати по порядку. І загалом, цікавить. А ви сортуєте свої ключі і якщо так, то яким чином це можна робити найлегше?

  • Я не знаю про існування такої можливості в Ікспікс, сама ключі не сортую, не виключаю, що це може бути важливо для якихось стоків :) Але це не важливо для Шатера, наскільки я знаю, тому в ключах орієнтуюся на нього і стараюся не добавляти собі роботи.

   Також Айс досить чудернацький з ключами, дратує неймовірно, але там в Діпметі тре кнопати.

 • Pingback: Новеньке про Xpiks — Lily()