Банківське питання

22.12.2016  мікростоки

Тут на днях сталося щось дивне з Приватом, це був гарний банк, чи буде він продовжувати таким бути, за нових обставин, ніхто не знає. Стокові ілюстратори ним користувалися і, зрозуміло, що тепер не всі захочуть залишатися там де вони є.

Зі свого досвіду скажу, що раніше я радила Укрсоц, але зараз там більше нема дешевих карт Віза, а для нас важливі саме карти цього типу. Доступна тіки Віза Голд, яка до базової оплати хоче $1 щомісяця, якщо ви не здійснюєте 8 операцій. Оскіки карта у вас у басках, то далеко розраховуватися нею в магазинах у вас не вийде, комісія 1%. Також зняття і поповнення не вважається операцією. Тобто ви маєте базову оплату + $12. Ну тобто можна у інтирнет-магазінах шо купляти, але це на велику купу барахла треба постійно тринькати гроші:)

Для початківці такі умови геть не фонтан, ви ще не впевнені чи вийде тут шо підзаробити, а купу бабла вже віддай.

Тому я питаю вашу думку про банки України і як з ними працюється, як відбувається кріплення карти, наскільки адекватний банк і всяке таке. Це може стати в пригоді іншим нужденним шукачам гарного банку :)

 • Dima_Jarm

  Ну перестав приват бути приватом, але поки ж нема причин для паніки. Чи я чогось не розумію? Єдине, що помітив, колись у них були смішні відео-новини на приват24, тепер там реклама метро) а так все гуд. Надіюсь, що держава не вб*є приватовську іноваційнісь, бо сервіс у нього кращого бажати гріх. І ще ж скоро шатер додасть пайонір, хоча, як на мене краще б просто на карту зробили б (зараз ця штука є лише для тих хто заробляє 10к), як на креатив маркеті.

  • Та я люблю Приват всією душею, Приват24 і Твітер підтримка, нема нічо крутішого за це. Але я його ніколи не розглядала як банк для стоків. Я все ж думаю, що для стоків краще іноземний банк. От Укрсиб кажуть частина державний і у нього вічно якісь заморочки, я не хочу радити людям можливі пригоди.

   Правда Шатер добавить Пайонір? Це було би зручно, за кордон особливо їздити, там гарний конвертаційний курс і нема комісії :)

   • Dima_Jarm

    У приваті можна знімати без комісії мертвих президентів у касі, мене це влаштовує, його картку приймають за кордоном. Поки біди ніякої не було. Про пайонір, була відподіь від шатера, що в 2017 буде, тому чекаємо) але пайонір, це щось таке не дуже правильне, бо треба ліцензія нбу на тримання коштів закордоном.

    • Ох, НБУ і Пейпел забороняє, того тре платити посередникам 10% і багато чого в Україні робити не можливо взагалі. А Пайонір не має комісії на розрахунки за кордоном в магазінах. І ще Пайонір це не рахунок в банку, що вони дуже підкреслюють, а віртуальна штука.

  • annalugdesignru

   Добрий день, в мене “несподівано” пройшло 3 місяці, як я на Шаттері, (на інших стоках поки що меньші суми), але вже нарахували близько 45 долл, тобто мені вже треба займатись питанням Манибукерсу… В мене є картка Віза Приватівська, безкоштовну долларова карта, відділення близько, зручно, але я читала, що там бувають якісь шалені гроші за вивод (на фоні 40 долл, то 20 якось забагато).. Підкажіть, будь ласка, якщо я зроблю верифікацію через Приват, потім зможу перевести на інший банк, і чи багато втрачу? І взагалі – з якого банку починати, при мінімальних доходах? Також не ясно, вивод грошей з 35 або з 75 долл ? Я б і не хотіла всі зараз виводити..

   • Dima_Jarm

    Мені доводилось користуватись лише Приватом і змінювати нічого не хочу, бо проблем не відчув (розраховуюсь картою, як в інеті, так і просто іду в касу і знімаю). Комісія 20$ це коли ви вивоводите через Swift (тобто швидше прийдуть гроші і ніби надійніше, ніколи не користувався). А так скільки б я не вививодив звичайна комісія здається 4$ і ніяких проблем. Щодо зміни карти, або банку, так це можливо. Наразі вивід з 35. У налаштуваннях шатера можна змінювати поріг виводу. Я рекомендую Приват, бо ніяких додаткових платежів по обслуговуванню карти немає і зручний сервіс.

    • annalugdesignru

     Дякую!

    • annalugdesignru

     Ще питання – як додати в Скрил свою Виза-карту Привата, щоб не попасти як Свіфт? Додати як “Добавить кредитную или дебетовую карту” або” Добавить банковский счет” ?

     • ka_li

      То має бути добавити карту.
      Тіки-но побачила ваш комент в папці пендінг, навіть не знала, що в мене така є, тому не знаю чи ще актуально, мені дуже шкода.

    • Ох, там вчора всьо помінялося і нічого не працюватиме до 14-го числа, а після того комісія складе 7,5% і тепер вже 20 басків за вивід не так і погано :'(

   • Приватівська Віза може зпрацювати, єдине, що вона має бути іменна. В любому випадку ту, яка у вас є можна спробувати. Я з Приватом ніколи не працювала, але точно знаю, що успішні випадки існують. Покладіть на неї 6 доларів і спробуйте пройти верифікації. Як не пройде то підете в інший банк, чи замовите в них іменну.
    Зписують 20 доларів, якщо ви захочете верифікувати рахунок, це штука добровільна, але я би радила спробувати інший банк, якщо таки з картами не вийде.

    Відправляють з 35 доларів, але потрібно змінити в налаштуваннях суму виводу. Ви можете і більшу суму там поставити.

    Банк порадити важко http://lilyandcat.com/microstocks/1916-about-banks-in-details/ тут трошки про те, як воно зараз і про основні важливі моменти, але в любому випадку рішення за вами.

    • annalugdesignru

     Дякую дуже!!

 • Anna Sereda

  Два роки користувалась послугами Укрсиббанку. 2 рахунки за 314 грн/рік було: у гривні і доларах (мастеркард) і додаткова доларова картка Visa (25 чи 50 грн за виготовлення) для Skrill. Дуже подобався, доки не почали на форумі писати про припинення роботи зі SWIFT та переказами з платіжних систем. Тоді обирала банк, аби був ближче до мене + гарні відгуки стокерів. Тепер з цього літа користуюсь Unicredit за 106 грн/рік. Так само 2 рахунки – у гривні і доларах. Виводять на додаткову картку Visa. Коли обирала ще про Пумб думала.

  • От я зараз пішла в Юнікредіт і оце вони тіки голд карту роблять за 100 грн/рік плюс 1 долар в місяць, таких звичайних карт вже нема, кажуть тільки Мастєркард. Також у них є комісія за зняття більше 700 басків у місяць. Пумба мені подобається реклама, але він повністю український і тому я не впевнена. Думала про Укрсиб, але як ви кажете, що вони таку дурню роблять, то ясно, що нічого не вийде. Взагалі про них двоякі відгуки, але про Приват теж були завжди різні відгуки, я думала, що великий банк, велика кількісь і незадоволених клієнтів. Дуже дякую, що поділилися :)

   • Anna Sereda

    Шкода, що в Юнікредіті не роблять дешевшу картку вже. Виводжу більше 700 баксів на місяць, проте комісія 1% в $ за зняття тільки у випадку виведення коштів більше 2 разів за місяць була до цього дня. Тобто простіше накопити сумму і забрати в касі 1 чи 2 рази на місяць, а не 3. Може вони змінили за пару тижнів вже щось. Завтра перевірю якраз. Як оберете банк було б гарно відгук Ваш прочитати на майбутнє).

    • Була вчора в Кредо, там також дорого, порівняно з Юнікредітом на 50 грн дешевше, але карта всього на рік видається, вся проблема в типі карт, пані мені сказала, що це її перша Віза за рік. Якщо інформація про те, що ліміт в 700 доларів буде тільки після другого зняття, підтвердиться, то я не бачу сенсу щось міняти. Правда Кредо каже, що в них немає комісії на зарахування коштів, мені здається в Юнікредіті шось таке було, але їм дуже важко відповідати на такі питання. Я до цього звикла, а от Кредо мене здивував обізнаністю, кажуть, що в них є комісія на вивід, але якщо поставити на депозит на якийсь маленький термін, то й це можна обійти. Тому цікаво чи є в Юнікредіті оця комісія за вхід грошей, як у вас краще відділення і вони більше з цим працюють, то я була би супервдячна за інформацію :)

     • Anna Sereda

      Сходила до банку сьогодні, віддали 1000$ у касі не знявши жодного додаткового проценту. От коли переказ SWIFTом на рахунок доларовий робиш – то комісія на 500$ десь 21$ складає. А комісії на вхід грошей на доларову картку в Unicredit немає, і в УкрСибБанку не було, хоча менеджер і казала, коли я оформлювала картку, що є 0,5 чи 1%. Краще в реальних користувачів стокерів питати).

     • Про ці комісії вони не надто гарно обізнані, але добре, що немає, єдина біда, що я не можу знайти дешевий тариф, або я не там шукаю.

     • Anna Sereda

      Подивилась, в мене картка Gold Mastercard гривнева від початку була, а до неї зробили за 50 грн доларову Visa Classic. Так що за 100 грн/рік обслуговування в цілому. Тариф наче цей (не пам`ятаю що тут на сайті раніше було) https://www.ukrsotsbank.com/current/view/3/. Ще можна тариф ” Gold” докладніше тут пдф зкачати https://www.ukrsotsbank.com/download_center/

     • О, дуже дякую за інформацію!

 • Slanapotam

  Укрсиб, 4 роки користуюся саме для стоків, поки що переходити нікуди не збираюсь.
  Комісій за зняття немає, зайвих питань не задають.

  З недоліків:
  – інтернет-банк наче є, але такий незручний, що користуватись ним не хочеться зовсім;
  – коли приходиш оформляти, менеджер робить вигляд що дешевого тарифного плану у них не існує. Усіма силами намагаються втюхати те що подорожче, було так зі мною і повторювалося потім з декількома знайомими. Але я попросила оформити мені саме пакет Старт (найдешевший на той момент, 9 грн/місяць) – оформили без проблем.

  • Ага, бачу цей тариф, навіть якщо тримати у них депозит, то це типу безкоштовно. Цікаво чи у них все ще є Візи у цьому плані.

   • Slanapotam

    Я весною 2016 переоформляла картки (закінчився строк дії – 3 роки), то зробили все на тих же умовах – Visa Classic, ще на 3 роки, 9 грн/місяць

    • Шас я у них спробую спитатися, дуже дякую за інформацію :)