Закінчилося літо, час подорожей, розваг і дачі. На вулиці найпохмуріша пора року, гарний час щоб працювати. Я от в процесі налагодження здорового робочого дня.
Мій серйозний робочий день починається в 12, да-да, я знаю, що хто раньше встав той штани вбрав. Я прокидаюся в 12, якщо на інше нема серйозних причин. Чай, рідер, пічєньки, на це я маю рівно годину. В час я приступаю до роботи, дві години на малювання в Ілюстраторі. І от вже третя, з 3 до 4 я пишу ключі, загружаю роботи, п’ю чай, їм пічєньки, вопшем розважаюся. Зараз четверта година і це година творчості, пів години на блог, решта пів години на малювання на папері. В п’ятій годині в мене починається година англійської. Я роблю урок по книзі Мерфі, а іншу пів години я перекладаю якусь статтю для ОТОсело.
Це ідеальний робочий день, закінчується в 6. Далі я йду шо-небуть красити чи писати книгу про стоки. Зараз в мене купа домашніх проектів, які я хочу закінчити до нового року. Це досить смішні речі, як перетерти шви, перекрутити плінтус, шось повісити на стіну, помалювати годинник. Але оце в моєму додатковому to do списку і колись хочеться його зробити, того тре виділяти час і власне робити. Бо робота завжди йшла досить весело. Хоча от до 5-ти годинного робочого дня я йшла довгенько, раніше воно займало часу і до 7 і до 8 години, а далі вже й робити нічо не хотілося, тай тим більше хз до чого братися. Щоденна робота на протязі кількох тижнів і звичка майже сформована. А щоб знати до чого братися в мене є список to do.
Також домашні справи, типу готування їди чи прибирання в ту ду не йдуть, але голодний шлунок і крихти на підлозі нагадують, шо їх тре робити.
Ще б якось спорт сюди добавити…
Тепер є легкі робочі дні. В ці дні в нас якісь плани, типу ми в гості чи гості до нас чи похід по магазинах чи ше яка біда. В такі дня я встаю рівно настіки раніше щоб встигнути, як мінімум, роботу в Ілюстраторі і загрузку на всі стоки. Я можу вкластися в 2 години, отакий смішний парадокс, в нормальний день це займає 3 години. Також, якщо гості на 8 чи 9 є всі шанси встигнути весь графік, але здебільшо відпадає англійська, а стаття+малювання це те, що я постараюся дуже встигнути. Найтяжчий день тижня це неділя, тоді в мене зустріч англійського клубу на 2, ох.
Я працюю щодня, вихідних в мене майже не буває, хіба коли в мене якась цілоденна активність, а осінню такого не придумаєш.
А як ви працюєте? Маєте план чи як прийдеться? І як ви до такого прийшли?
Pingback: Відгук про книгу Яни Франк Муза і чудовисько | Lily()
Pingback: Мій чарівний to do блокнот | Lily()
Pingback: Мій новий робочий день | Lily()