English grammar in use

04.11.2016  книги

Зазвичай, коли мене питають про те, як покращити англійську в домашніх умовах, я одразу згадую про цю книгу. Murphy English grammar in use це найкраще, що могло статися із книгами з англійської граматики. Там раз і назавжди можна зрозуміти все про часи, це було абсолютно неможливо за час мого навчання в школі-універі з тою суперпопулярною книгою Верби. В рази простіше і зрозуміліше.

Ясно, що я говорю далеко від ідеалу. Але якщо мені треба написати щось, то я більш чи менш за кілька секунд можу зорієнтуватися і згенерувати пристойне речення. Тепер, коли треба лист потенційному клієнту чи підтримці чи ше шо, я не схожу з розуму над двома реченнями.

Якось у мене настала пічялька, бо я закінчила ту книгу. Недавно натрапила на те, що така популярна і корисна річ має продовження на особливо болючі теми. От я вирішила занятися Phrasal verbs, абсолютна таємнича і незрозуміла штука.

Сьогодні почала перший урок. Крім того мені дуже не вистачає рутини зі зміною діяльності. Я намагалася організувати себе Інктобером, але він закінчився, тепер мій день починається з англійської.

Також, якщо з якоїсь причини ви зацікавлені в розвитку англійської, там для комфортних подорожей чи шо, то вам згодиться дивитися кіно (можна з субтитрами англійською) і читати книги :)

 • Кирилл Кальченко

  А как у тебя с разговорным английским? И какие фильмы смотришь? :)

  • Я здебільшого все розумію, навіть, як і не всі слова, то із контексту можу здогадатися про що мова. Говорю з помилками звісно, помічаю за собою помилки, для виправлення треба багато практики, там пожити десь рік-два. Але в загальному проблем не відчуваю, є куди рости, але як треба я можу порішати.

   Фільми дивлюся всі, вже років 4-5 все англійською. Не пішов Хаус оф кардс, вони бубнять, треба субтитри, тай взагальному занадто скрадно мені, а може не цікаво хз. І як не дивно Тру детектів, хоча я люблю вбивства, всі діла))) Мій словниковий запас якраз в цю сторону перекошений )))

 • Halyna Maslak

  Я теж по ній своїх учнів вчу) але є хороша новина: там же купа рівнів, чим вищий рівень, тим більше правил нових. для продвинутих)

  • Бляха, от знала же, що все так просто не закінчиться. Але оці фразал вербс це якась повна срака, я їх тупо вгадую )))

   • Halyna Maslak

    я їх ненавиджу всім серцем)) основні, прості дуже, я знаю, а все решта ні. Воно ж тільки в розмовній мові вживається чи в публіцистиці, а так-то нє. В офіційних документах чи науковому стилі їх не можна вживати.

    P. S. у мене є пару інших книжок Мерфі (інші рівні), можу скинути.

    • Дякі, як закінчу оцю буду знати до кого звертатися :)

 • Dima_Jarm

  Якщо починати геть-геть з нуля) то рекомендую Duolingo
  мені вдалося з ним здати іспит на 5))

  • Я його пробувала для інших мов, там іспанської і німецької, але мені швидко набридло з ними бавитися, от я і весь ресурс закинула :)