Верифікація місця знаходження для Скріл

03.11.2017  мікростоки

Всім поприходили оці чергові листи щастя, що треба Скрілам купу всього верифікувати. Навіть попри те, що Пайонір тепер доступний для Шатера, Скріли залишаються єдиним доступним варіантом для ряду стоків. Тому, забивати на це не варто.

Ми з вами багато всього верифікували на початку роботи зі Скрілами. Цього разу просять верифікувати місце знаходження та особу. Якщо з верифікацією особи всьо зрозуміло, сідаєте напроти компа, показуєте спочатку паспорт, а потім своє обличчя, то верифікація місця знаходження задача пригодницька.

Перевірені документи, що не працюють:

  • Виписка з Пайоніра. Одразу скажу, що старий фокус з роздруковкою виписки з Пайоніра у вас нічо не прокатить, відмовляють на підставі «ця компанія не знаходиться в Україні».

Перевірені документи, що працюють:

  • Документи на квартплату. Взагалі не варіант, якщо ви живете не за пропискою чи квартплата приходить не на ваше ім’я.
  • Виписка з банку. Теж не легка задача, бо за замовчування банк у виписці не дає вашого місця проживання, або може дати його за пропискою. Тому банк ще прийдеться вговорити.

Документи, що є в списку, але не перевірені:

  • Договір оренди. Це взагалі смішна штука, бо за українським законодавством, якщо він на маленький строк, його не тре завіряти нотаріально. Тоєсь скачуєте типовий договір і малюєте собі там, що треба.
  • Геолокація в браузері. Поки я гуглила список документів, бо свій десь скріншот десь утопила, то натрапила на такий варіант. Типу, якщо налаштувати автоматичне визначення місцяположення, то все спрацює автоматично.

Діліться, як у вас проходить цей процес і які документи спрацювали, а які ні :)

Кілька новин від Пайоніра

24.10.2017  мікростоки

По-перше, непогана новина — Пайонір відправляє баски на рахунки любих українських банків. Гривні він уже відправляв на Приват, а тепер і долари куди завгодно. Дослідницьким шляхом було виявлено, що ціни Свіфт-переказу. Про переваги і недоліки цього методу ми знаємо, 20 басків за кожного банка кореспондента. Зазвичай це таки $20, але ви не застраховані і від 60-ти, тобто свого роду лотерея. Таким чином, якщо відправляти більші суми, то з’явилася гарна альтернатива євровому Свіфту від Скрілів.

По-друге, змінилися правила реєстрації аккаунту. Тепер вам треба український рахунок для його відкриття. А це значить, що сходу, ви можете відправити собі гроші на Приватбанк чи ше куди, не треба чекати карту. Добавлений рахунок можна, звісно, редагувати, або й взагалі не обов’язково використовувати, якщо вам цього чомусь не хочеться.

Отакі новини, а у вас що нового?

Типи стокових гуру

13.09.2017  мікростоки

За час моєї роботи на стоках, мені доводилося багато читати блогів інших стокерів. Я для себе виділила два типи стокових гуру: аналітик і фєя.

  • Аналітик, найвідоміший з них це Мікровектор. По всьому це гарний і розумний проект і його заробітки тому підтвердження. Його метод це математичний аналіз, що має сенс. Але оскільки такі типи гуру не приховують свій заробіток, то вони приваблюють багато шукачів легкої наживи. Вони вже випробували всякі види заробітку, а тепер можна і за стоки взятися. Сам аналітик швидше прийшов з дизайну і на мілкі заробітки не розмінюється, також оскільки він сам колись дизайнер то добре знає чого хоче цільова аудиторія.  Каже, що малювати вміти не обов’язково, здебільшого дизайнери не малюють в класичному розумінні. Але в них є почуття композиції, кольору, вміють працювати зі шрифтами та інші класні няшки. Тому то їх і люблять, бо це читається, як ну ніяких особливих знань не треба.
  • Фєя же уміє малювати, в кращому випадку має гарну художню освіту, в гіршому пройшла курси. Натхнення, романтичні фоточки, самокопання. Любить себе, як митця. Дуже подобається дівчаткам молодим випускницям вузів, бо каже що складна математика не має значення, а робити треба те, чого душа бажає. Чого варто прислухатися, так це рекомендації по пошуку трендів за межами мікростоків. Це хитра рекомендація, йдіть шукайте вітра в полі (на Пінтересті, в Тaмблері, моді, навколишньому оточенні). Звісно є шанси його найти, але які.

Я багато кого почитую, навіть, якщо люди мені особисто не подобаються. Справа в тому, що і перший тип, і другий можуть мати варті ідеї, але не варто все сприймати близько до серця. Перші кажуть аналізуйте вже існуюче, другі кажуть шукайте за межами. Перші кажуть вчіть інструмент, дізнавайтеся його можливості, другі кажуть вчіться малювати. Всі поради гарні, тіки би не прокрастинація :)

А кого ви любите читати?

Пайонір доступний на Шатерсток

16.08.2017  мікростоки

Цей день настав, після всіх тих поневірянь, що ми з вами пережили, Шатер, як і обіцяв, добавив у можливі варіанти отримання коштів Пайонір. Урааааа!

Тепер Скріли можуть іти лісом, якщо ви звісно не хочете свої гроші в доларах кешем. Якщо ж ви заробляєте достатньо, щоб відкладати і хочете це робити в баксах, то варіант зі Скрілами залишається конкурентним. Я читала, що виводили бакси з Пайоніра. Якщо ви таке робили, то дайте мені знати через який банк.

Також, якщо у вас немає Пайоніра, раджу вам його завести, ось моє реферальне посилання, нам з вами дадуть по 25 басків, також тарифи, кажуть, будуть кращі, чим, якщо замовляти іншим чином.

З Пайоніра можна відправляти гроші на карту Привата, що взагалі дуже зручно, якщо вам треба кеш в гривні, так навіть на 1% вигідніше, за моїми підрахунками.

Ще раз про тарифи можна почитати в моїй статті про виведення грошей, все актуально, крім того, що тепер не треба гроші зі Скрілів на Пайонір, тепер просто можна змінити налаштування вашого Шатеро-аккаунта.

Всім гарних заробітків! Я сьоні святкуватиму бухлішком, а ви?

Як зекономити на коті?

14.08.2017  кіт

Під «зекономити» я маю на увазі не тільки гроші, а й ваші час і ресурси. Я вам зараз не нараджу купляти найдешевше, я поділюся досвідом щодо розхідних котячих матеріалів.

Їда. Я спробувала і натуральну їду і корм, ну не я, кіт. Під натуральною я маю на увазі м’ясо, куряче там, говядина. Їду зі стола котам не треба давати, в ній є сіль, цукор, приправи, від цього коти хворіють. Від риби, особливо дешевої, теж хворіють. Це всім котовласникам відомий принцип.

Питання м’ясо чи корм я вирішила в сторону корму. По-перше це зручно, в котячому магазині є котяча їда, це вам не за свіжим м’ясом ганятися, а потім щей варити. Також кіт перестав линяти не по графіку, тобто як стає жарко вона скидає шерсть, але не круглорічно. І я знаю за вітаміни, які треба давати до натуральної їди, кіт їх або не їсть, або вони не помагають геть.

Не економте на кормі, Віскас отето всьо добавить тільки вам проблем зі здоров’ям кота, а оце вже дорого. Виберіть гарний корм, він не буде дешевим. Розхід сухого корму геть не великий. На кормі кіт перестав тибрити і канючити їду зі столу, ну може оливки хіба, але то в неї особливий фетиш, а не щоб їсти.

Туалєт. Я ніколи не пробувала дерев’яний наповнювач, кажуть він з пекла, потім ті опілки по всій хаті. Але глиняні камінчики теж не кращий. Недавно я відкрила для себе сілікагель. Мені про нього вже давно розповідали, але все ніяк руки не доходили спробувати. А тут місцевий супермаркет вирішив не продавати наш звичайний і довелося.

На упаковці пишуть можна не міняти 4 тижні, але я надаю перевагу 2-ом. Однієї найменшої упаковки вистачає на місяць. Це все ж дорожче чи більш-менш так же, як і глина, але мороки набагато менше.

Здоров’я. Стерелізуйте вашого кота, це убезпечить його від хвороб, а вас від витрачених грошей на лікування. Так, шкода, так операція, але або котів розводити, або стерилізувати, в них є гормони.

Підрізайте коту кігті, так є шанси, що воно не подре все навколо. Загугліть, як правильно підстригати коту кігті, паралельно до стопи.

Няшки. Не купляйте коту іграшки, ця курва все рівно гратиметься пакетом.

 

А у вас є гарні кото-поради?

Шатерсток, який губить ключі

27.07.2017  мікростоки

Вже досить довгий час у мене така проблема і хочу нею з вами поділитися. Шатер губить мої ключі. Тобто щоб загрузити 10 картинок з ключами мені треба де-які потім догружати ще раз, і в кінці в мене буде 15-17 картинок, частина голих неключованих.

У когось ще таке було? Що ви з цим робили?

Ключі пишу Xpiks, грузити пробувала і через браузер і через фтп Filezilla. Кеш і кукі я якось чистила, це не помогло.

Життя без соціальних мереж

12.07.2017  філософське

Взагалі останнім часом в соціальних мережах відбувся переворот. Вконтактік покинув нас. Не те, щоб я серйозно переживала за це. Він у мене валявся довго не лагоджений, поремонтувала я його недавно, бо шукала важливу мені дівчинку, контакти якої були тільки там. В короткі моменти ненависті до реклами на Ютубі, спробувала глянути музику у Вконтактіку, а впн не дає слухати її, половина мого списку не дозволена у «моїй країні» . Ну і ладно, не дуже то й треба було.

Але вже, здається, пів року чи рік, як я живу без Фейсбука і Твітера на телефоні. Дуже допомагає лягати спати вчасно, а не залипати на щось, що геть не має сенсу.

Також у мене є правило, якщо я стомилася, я відповзаю від компа. На телефоні досить успішно працюють Тумблер, Інорідер та Інстаграм. Всі творчі місця надихають на малювальні подвиги. Ну або хоча б я читаю англійською.

У Фейсбук і Твітер я ходжу, дізнаюся, що нового у друзів, ділюся своїми новинами і досить. Десь в загальному кілька годин в тиждень вистачає на те, щоб бути в курсі подій.

На моєму телефоні виключені всі сповіщення про нові повідомлення, а то воно мене дуже вже відволікало від роботи, оці теревені. Я туди доповзаю рано чи пізно, але спокуса дізнатися прямо зараз хто там і що мені пише геть відсутня.

А як ваші відносини з соціальними мережами? Тусите там багато чи заглядаєте зрідка?

Професійні ілюстратори на стоках

20.06.2017  філософське

Здається, ніби професіоналам на стоках має бути взагалі легко. Стиль вже розроблений, освіта за плечима, чого ще бажати? Інколи я знаходжу ілюстраторів на стоках і одразу видно, ну це профі, далі дивишся сайт, роботи і справді вони вражають. Через кілька хвилин вже мрієш, а от як би я так могла.

Але, якщо придивитися, не кожний пересічний ілюстратор може стати успішним стоковим ілюстратором. Інколи, круті роботи з точки зору ілюстрації геть не продаються. Можливих причин кілька.

  • Перша, це занадто складна метафора. На стоках потрібні зазвичай прості і зрозумілі речі, епатажність ж не прибавить вам продажів. Глибокий філософський сенс, Фрейд, Ніцше, самокопання, сучасне мистецтво, отето всьо має шанс вам нашкодити.
  • Друга, це тема. Для стоків дуже важливо знаходити потребу і задовольняти її. Стоки це набір запчастин для дизайнерів. Щось, що простіше і швидше купити, чим самому зробити. От подобається вам малювати рожевих сумних жаб, але вони нікому не потрібні.
  • Ключі. Навіть гарний стиль, правильна тема можна втопити ліниво проставленими ключами.

Стоки це не місце для самовираження. Тобто, так, ви малюєте, що хочете, але при цьому вивчаєте попит. Живого замовника немає, у вас є тільки узагальнений замовник, який просто не купить. Це і гарно з однієї сторони, а з іншої спантеличує.

Про платні курси з заробітку на стоках

06.06.2017  мікростоки

Я завжди критично ставилася до всякого роду платних двіжух, бо правда в тому, що люди які знають як заробляти не будуть бавитися з новачками. Робота з людьми вимагає часу, будь то клієнти, будь то учні. У них же розмова про геть інші суми.

Взагалі все вже сказано. Рідко якась нова сенсаційна інфа з’являється. Ну немає таємних знань, немає. Є постійна робота на технікою, запитами, ключами. Все вже в вашій голові, просто робота вимагає багато спроб і помилок.  А інколи це просто ліньки чи не вистачає терпіння.

Хоча варіант коли платні штуки можуть принести вам покращення заробітку це, коли вам не вистачає мотивації сісти і щось робити на постійній основі. Тоді справді, ви тусите з людьми чи там заплатили ментору і вже хочеться гроші відробити. Тому ви сідаєте і робите :)

Також однозначно варті своїх грошей всякі скрипти, хоча це трошки інша тєма. Вони пришвидшують роботу і дають вам більше вільного часу. Але, звісно, скрипти за вас всю роботу не зроблять. Я свого часу прикупила і Меджік ерейзер і скрипт, що генерує патерни і нічим цим зараз не користуюся :) Однозначно раджу перед покупкою подивитися що штука робить і подумати чи може її щось замінити або загуглити як саме воно зроблене. Кліпінг маск дуже легко заміняє скрипт-обрізачку.

Якщо ви все таки вирішили взяти платні курси чи купити будь-що пов’язане зі стоками, то сядьте і не полініться перевірити автора. Досить тупа перевірка Мранком першої сторінки популярного портфелю покаже, що собою представляє автор. Я недавно розважилася перевіркою трьох людей які продають всякого роду курси, у двох баришень з десяток робіт, у чувака трошки більше, але рівень заявлених заробітків покривати ну ніяк не може.

А які ваші враження від платних курсів? Пробували? Сподобалося?

Вся правда про виведення грошей зі стоків

25.04.2017  мікростоки

Кілька місяців тому наше життя безповоротно змінилося, Скріли оборзіли і тепер хочуть 7,5% комісії. Тому отримувати гроші тепер не так просто. Взагалі механізми не змінилися, але наша національна жаба бере своє. Тому тепер, залежно від того, які гроші вам потрібні, механізми досить різні, розглянемо випадки.

Якщо вам потрібна гривня, але ви можете розрахуватися картою. Взагалі ми не Німеччина і картою можна платити практично будь-де. Найкраща схема, це Скріли-Пайонір-Прівєтбанк. Я скористалася цією інструкцією для прикріплення Скрілів до Пайоніру, інструкція дуже детальна і дає змогу з легкістю осилити цю непросту задачу. Також шлях Пайонір-Приватбанк. Ви платите, рахую тільки відсотки для простоти, 1% за вхід Пайоніру, 2% за вхід Приватбанку.

Якщо вам потрібна гривня, але ви хочете кеш. Перший спосіб, до попереднього кроку добавляєте 1% зняття з банкомату. Часто стокери мають інші роботи і, як у вас є така штука, як зарплатна карта, то вона може стати в пригоді, вона не має комісії на зняття. Спосіб другий, зняти кеш з карти Пайонір у тому ж банкоматі Приватбанку. Тільки тут важливо знімати великі суми, Пайонір за кожну транзакцію бере $3.

Якщо вам потрібні долари, але ви можете розрахуватися картою. Тут відповідь однозначна, Пайонір, за розрахунки у валюті карти Пайонір візьме тільки 1,8% комісії. До речі, я про цю комісію читала, але ніколи не бачила, люди кажуть прикол у курсі обміну. Порівняно з Візою і її 7,5% погодьтеся якось гуманніше.

Якщо вам потрібні долари, але ви хочете кеш. Поки, що Віза залишається досить конкурентним варіантом. Я читала про випадок виводу доларів з Пайоніра в Ощадбанку, але врахуйте, що до вищеперерахованих комісій (1% на вхід Пайоніра, 1,8% виведення Пайоніра) добавиться комісія банку 1-2% і небажання банку шукати для вас долари. Також я не врахувала всякі дрібні комісії і сюрпризи, тому тут стара добра Віза може бути не такою вже й поганою ідеєю.

P. S. Якщо у вас ще немає карти Пайоніра, то от моє реферальне посилання, обом нам дадуть по $25 і також комісії, кажуть, кращі чим, якщо реєструватися від стоку.

P. P. S. Якщо у вас у фамілії є смішні і важко передавані латиницею букви, то будьте готові, що у різних місцях ваші імена можуть не співпадати. Так у мене у трьох різних місцях були три різних імені. Це можна виправити показавши ID всім причетним.

Поділіться вашими медодами і пригодами в цьому напрямку :)