Як зекономити на коті?

14.08.2017  кіт

Під «зекономити» я маю на увазі не тільки гроші, а й ваші час і ресурси. Я вам зараз не нараджу купляти найдешевше, я поділюся досвідом щодо розхідних котячих матеріалів.

Їда. Я спробувала і натуральну їду і корм, ну не я, кіт. Під натуральною я маю на увазі м’ясо, куряче там, говядина. Їду зі стола котам не треба давати, в ній є сіль, цукор, приправи, від цього коти хворіють. Від риби, особливо дешевої, теж хворіють. Це всім котовласникам відомий принцип.

Питання м’ясо чи корм я вирішила в сторону корму. По-перше це зручно, в котячому магазині є котяча їда, це вам не за свіжим м’ясом ганятися, а потім щей варити. Також кіт перестав линяти не по графіку, тобто як стає жарко вона скидає шерсть, але не круглорічно. І я знаю за вітаміни, які треба давати до натуральної їди, кіт їх або не їсть, або вони не помагають геть.

Не економте на кормі, Віскас отето всьо добавить тільки вам проблем зі здоров’ям кота, а оце вже дорого. Виберіть гарний корм, він не буде дешевим. Розхід сухого корму геть не великий. На кормі кіт перестав тибрити і канючити їду зі столу, ну може оливки хіба, але то в неї особливий фетиш, а не щоб їсти.

Туалєт. Я ніколи не пробувала дерев’яний наповнювач, кажуть він з пекла, потім ті опілки по всій хаті. Але глиняні камінчики теж не кращий. Недавно я відкрила для себе сілікагель. Мені про нього вже давно розповідали, але все ніяк руки не доходили спробувати. А тут місцевий супермаркет вирішив не продавати наш звичайний і довелося.

На упаковці пишуть можна не міняти 4 тижні, але я надаю перевагу 2-ом. Однієї найменшої упаковки вистачає на місяць. Це все ж дорожче чи більш-менш так же, як і глина, але мороки набагато менше.

Здоров’я. Стерелізуйте вашого кота, це убезпечить його від хвороб, а вас від витрачених грошей на лікування. Так, шкода, так операція, але або котів розводити, або стерилізувати, в них є гормони.

Підрізайте коту кігті, так є шанси, що воно не подре все навколо. Загугліть, як правильно підстригати коту кігті, паралельно до стопи.

Няшки. Не купляйте коту іграшки, ця курва все рівно гратиметься пакетом.

А у вас є гарні кото-поради?

 • Ирина Омельчак

  А ще на пакетиках дуже солодко спиться ))
  А які саме корма можеш порадити?
  Треба спробувати теж той силикогель. Спочатку пробували глиняний, дуже не сподобався, потім перейшли на дерев’яний. Про опилки – правда.
  Ми довго тягнули із стерилизацією. Але встигли вчасно. Вирізали їй кісти та пухлини. І як же гарно стало, бо до цього мучились всі разом. “Ці періоди” тривали у неї дуже довго та часто, постійно мявкала та кричала. Зараз ніяких проблем.

  • Так, і в сумках)))

   Ми береом Royal Canine, був фіт, був дуже правильний корм, але потім кіт орієнтовно з’їв мухоловку і втравився і я їй набрала різних кормів, вона певний час їла якусь фігню, а потім я її вговорила їсти Sensible. Взагалі кажуть, що правильний корм можна визначити за кото-потуалєтом)))
   Да, той сілікагєль якесь чудо, то я викопувала і міняла все щодня, а як забути на два дня то воно починало пахнути, а ще літом. Я спочатку навіть не повірила, що таке можливо, ну тоєсь всі кажуть, но я то прибирала котячий туалєт, воно не може не пахнути)))

   Так, ми теж не надто оперативно стерилізували кота і переживали дуже, вона відходила важко, але зато тепер вона щасливий кіт, який полює пташок і хазяйку)))