Вся правда про виведення грошей зі стоків

25.04.2017  мікростоки

Кілька місяців тому наше життя безповоротно змінилося, Скріли оборзіли і тепер хочуть 7,5% комісії. Тому отримувати гроші тепер не так просто. Взагалі механізми не змінилися, але наша національна жаба бере своє. Тому тепер, залежно від того, які гроші вам потрібні, механізми досить різні, розглянемо випадки.

Якщо вам потрібна гривня, але ви можете розрахуватися картою. Взагалі ми не Німеччина і картою можна платити практично будь-де. Найкраща схема, це Скріли-Пайонір-Прівєтбанк. Я скористалася цією інструкцією для прикріплення Скрілів до Пайоніру, інструкція дуже детальна і дає змогу з легкістю осилити цю непросту задачу. Також шлях Пайонір-Приватбанк. Ви платите, рахую тільки відсотки для простоти, 1% за вхід Пайоніру, 2% за вхід Приватбанку.

Якщо вам потрібна гривня, але ви хочете кеш. Перший спосіб, до попереднього кроку добавляєте 1% зняття з банкомату. Часто стокери мають інші роботи і, як у вас є така штука, як зарплатна карта, то вона може стати в пригоді, вона не має комісії на зняття. Спосіб другий, зняти кеш з карти Пайонір у тому ж банкоматі Приватбанку. Тільки тут важливо знімати великі суми, Пайонір за кожну транзакцію бере $3.

Якщо вам потрібні долари, але ви можете розрахуватися картою. Тут відповідь однозначна, Пайонір, за розрахунки у валюті карти Пайонір візьме тільки 1,8% комісії. До речі, я про цю комісію читала, але ніколи не бачила, люди кажуть прикол у курсі обміну. Порівняно з Візою і її 7,5% погодьтеся якось гуманніше.

Якщо вам потрібні долари, але ви хочете кеш. Поки, що Віза залишається досить конкурентним варіантом. Я читала про випадок виводу доларів з Пайоніра в Ощадбанку, але врахуйте, що до вищеперерахованих комісій (1% на вхід Пайоніра, 1,8% виведення Пайоніра) добавиться комісія банку 1-2% і небажання банку шукати для вас долари. Також я не врахувала всякі дрібні комісії і сюрпризи, тому тут стара добра Віза може бути не такою вже й поганою ідеєю.

P. S. Якщо у вас ще немає карти Пайоніра, то от моє реферальне посилання, обом нам дадуть по $25 і також комісії, кажуть, кращі чим, якщо реєструватися від стоку.

P. P. S. Якщо у вас у фамілії є смішні і важко передавані латиницею букви, то будьте готові, що у різних місцях ваші імена можуть не співпадати. Так у мене у трьох різних місцях були три різних імені. Це можна виправити показавши ID всім причетним.

Поділіться вашими медодами і пригодами в цьому напрямку :)

 

 • Nina Lishchuk

  Ще один метод отримати кеш в валюті, якщо ви подорожуєте в Туреччину, то можна зняти їх в деяких банкоматах із Пейонір.

  • Ох, ці доларові банкомати, як недосяжна мрія :) Справді гарний варіант, кажуть такі навіть в Білорусі існують.

 • Катерина Тесленко

  Ви ж раніше виводили гроші по системі Скріл-банківська картка? Підкажіть, виводили на рахунок у гривні чи у доларах? Я виводила на гривневий рахунок декілька разів гроші зі Скрілу, зайшла сьогодні у свій банк спитати за можливість відкриття доларового рахунку (вирішила пробити, що більш вигідно, чи є можливість знімати гроші з рахунку одразу у доларах), працівник банку став допитуватися, навіщо мені доларовий рахунок і в результаті сказав, що отримувати гроші ззакордону на валютний рахунок можливо лише якщо оформитися як приватний підприємець. Тепер думаю, лише Аваль так вимахується, чи і в Укрсибі, наприклад, скажуть аналогічно

  • Nina Lishchuk

   у нас в авалі картка в валюті і нормально зі скрілу туди поступають гроші. Скажіть просто що вам треба і вони відкриють))

   • Катерина Тесленко

    Допускаю, що політика банку змінилась, або конкретно в тому відділенні таке ставлення. Нічим іншим пояснити не можу

  • Ця схема досі працює і за підрахунками при заробітках до $200 досить дієва схема. Геть забула за це написати, дякую, що нагадали :)
   Вам потрібна доларова карта типу Віза, зазвичай банку побуюсіку нашо ви її юзатимете, вони отримують свої відсотки і на тому раді, хоча як їх спитати конкретно то вони ні гу-гу як це працює і канєшно ж всьо оце не можна і ви коїте злочин вселенського масштабу. Хоча ПП вам з стоками нафіг не потрібно, ви не отримаєте ніяких знижок оподаткування, це роялті. Тому все, що банк має від вас знати це доларова іменна віза і решта у вас працюватиме, ви собі прикріпите все по інструкції, доступ в інтернет-банкінг і на рахунку $6 для верифікацій.
   Також дивіться уважно, Аваль бере за обналічку басків відсоток ваших грошей, цю комісію можна обійти, якщо поставити гроші на місяць на депозит. Але подивіться чи вам таке треба чи краще вибрати інший банк, отут ми говорили про банки http://lilyandcat.com/microstocks/1916-about-banks-in-details/ Укрсоц кажися завів таки Візу класік, але треба питати.

   • Катерина Тесленко

    Дякую за відповідь. Взагалі не очікувала, що в банку так випитуватимуть, навіщо мені доларовий рахунок, їм ж реально вигідно мати більше клієнтів і брати свої відсотки. Буду думати про інший банк.

 • Pingback: Пайонір доступний на Шатерсток — Lily()