Мафія

21.03.2015

Одна з моїх улюблених настільних ігор це Мафія. Сто років я збиралася намалювати карти до цієї гри. Геть недавно Гєймсклаб підсів на Мафію і я гордо взялася малювати карти з ціллю їх роздрукувати і потім юзати. Але за той час бібліотека прикупила звичайні карти, того у друкуванні моїх сенсу немає. Зато їх завжди можна продати на Шатері :)

Мафія, процес

10.03.2015

Я тут тихенько малюю своїх мафіозних героїв. Вони в мене не класична Мафія, а, як тваринний алфавіт, модна мафія. Вопшем процесом я задоволена, я малюю людей, а це в мене серйозна біда, а значить причина для тренувань.

Герої виходють симпатичні. Дуже мене хвилювала проститутка, я не хотіла чогось вульгарного, того вона в мене отака фея з вушками. Ще в мене є лікар, мафіозі, шеф мафіозі, детектив і завтра буде городянин. В мене питання до тих хто знає різні варіанти гри і всяких можливих персонажів. Я  ще чула про маньяка і знаю його роль, але може є хтось ще важливий, про кого я забула і хто вносить в гру щось цікаве? Я чула про троля, якийсь дуже сучасний персонаж, я таке не малюватиму.

Алфавіт модних тварин

05.03.2015

Я це зробила, ура. Місцями це було важко, бо тварин на x, y, w, z, u взагалі-то дуже не багато. Друга бідася була в аксесуарах, ну я вже все попричіплювала бідним тварючкам, а ще половина алфавіту залишалася.

Багато вийшло, багато й не вийшло, але я це зробила і це головне. Ще була біда, що їх не розмножиш так легко, як я звикла, олень звісно спас ситуацію і остатки моря, які малювала цілий січень.

Наступна моя авантюра буде мафіозні карти. Як пішла така п’янка і я осилила 26 модних звірят, то чого б не осилити десяток персонажів Мафії, які я вже сто років збираюся зробити. От вам тут розкажу і вже невдобно буде відмазатися, люблю свій блог, оце моя особлива мотивація :D

Валентинка

14.02.2015

Я взагалі-то не фанатка вітань з усякими-там святами, але от сьоні намалювалося і проситься опублікувати.

День святого Валентина, дуже кумедне свято. Я не скажу, що погане, таке, як інші, ні гірше, ні краще. Ті у кого є бойфренд-коханці-чоловіки чи таке ж саме жіночої статі пафосно постють як вони кручє всєх святкують. Решта ж пише, яке це галіме свято і як це не православненько.

Я люблю отримувати подарки, я це завжди можу, але не тре чекати свят шоб дарити мені подарки.

Віткритка про те, що навіть, якщо ти курка, ти всіда можеш знайти і полюбити якусь обізяну. І ви будете ідеальною парою.

Абетка

13.02.2015

Тут мене моя чарівна муза Овочева надихнула на тваринний алфавіт. Я подумала, що гарно би помалювати не просто тварин, а добавити їм характеру. Тварини-хіпстери зараз дійшли до букви G, у мене це горила.

Експериментом я дуже задоволена, вже піднабила ним портфоліо. Варто сказати, що до того в мене була криза портфоліо, хотілося чогось нового і цікавого, а там валялися роботи піврічної давності.

Всі результати мош бачити в моєму Тумблеро-блозі, який створений під проект 365.

Коли в мене була буква F, то я малювала жабу, згадавши, що жаба наш національний герой:)

Тарас Григорович

26.09.2014

Тіки лінивий не малював Тараса Григоровича в честь його 200-річчя. От і я намалювала його, саме так люди виглядають в свої 200, якщо вони звісно не Лєнін. Буду вдячна за тиць на Біхансі, там же більше фоток. Звісно пан Шевченко вже подарений Артему в честь його Дня варення і займає своє місце поряд з сокирою. Справжні українці:)

(more…)

Ленінопаду в Україні присвячується

13.08.2014

Якось Барбара нам замовила прощальний подарунок, випадково. Сказала, що Леніна їй би хотілося, символ епохи, але просто скульптуру це якось образливо. От ми вирішили подарувати їй гарненького Володимира Ілліча. Покращеного, так би мовити.

(more…)