Харків

17.08.2015  подорожі

Їздили в Харків до Хорошого блога в гості :) Харків був дуже жаркий, дорога пекельна, але зустріч з Великим блогом цього завжди варта.

Хороший блог покатав нас на лодці, ніколи не каталася на лодці. Хороший блог дуже прикольний. Як ми брали лодки на прокат, то там тре лишити документ, у нас були карточки з бібіліотеки. І він такий ви тіки не говоріть українською, а то чувак просіче шо ви не місцеві і документи ваші не згодяться, а інших ми не мали.

Вінтажний міст от, вид знизу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Паравозіки, люблю їх :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • Овочева

    кльовезна на фото!
    ще у Франик маєте заїхати,ти знаєш)!

    • дяяякі :)
      Франик це святе!

      • Lenchik Zvirka

        приїжай в Київ, я тебе потягаю по тайних місцях)))

        • ууу, нє шуті са мной )))

          • Lenchik Zvirka

            я не шутю, ти краще вчися стримувати сльози і соплі радості))) бо в нас тут багато чого цікавого, от збираємось протестити кафе з котиками

          • Lenchik Zvirka
          • ах, читала про них, круте :)

  • Lenchik Zvirka

    ти любиш паровозики? Ти Шелдон?)))

    • тссс, це сікрєт :)

  • Max Draw

    Ці діти захоплюють світ. Це в Баку їх там в кожному парку по пачці)

    • круууто, і я хочу в Баку :)

  • Ирина Омельчак

    Класно! Мені Харків сподобався. Але дуже вражали його величезні габарити. Незвично після Запоріжжя :)
    А ще ми постійно їздимо туди взимку і тому народився жарт, що в Харкові постійно зимно, темно і сніг :)