Їздили в Харків до Хорошого блога в гості :) Харків був дуже жаркий, дорога пекельна, але зустріч з Великим блогом цього завжди варта.
Хороший блог покатав нас на лодці, ніколи не каталася на лодці. Хороший блог дуже прикольний. Як ми брали лодки на прокат, то там тре лишити документ, у нас були карточки з бібіліотеки. І він такий ви тіки не говоріть українською, а то чувак просіче шо ви не місцеві і документи ваші не згодяться, а інших ми не мали.
Вінтажний міст от, вид знизу.

Паравозіки, люблю їх :)


