Чернівці

01.05.2015  подорожі

Я завжди казала, що місто Че дуже пихате. Не знаю з чим це пов’язано. Порівнюючи з іншими такими ж самими містами тут ніби у великої частини мешканців корони на головах. Так, місто багатше за інші, Порше тут трапляється частіше чим в решті схожих міст. Колись Калинівський ринок породив багатьох мільйонерів.

Навіть в небагатих людей зустрічається пиха, хоча б здавалося чого б. Ще одна цікавість Чернівців архітектура, до якої ніхто з місцевих жителів не мають ніякого відношення, це подарунок Австро-Угорської імперії. Я зв’язку не бачу.

Проблеми ж міста точно такі самісінькі як в інших містах. Че виглядає європейським містечком, пишається, як всі щирі українці, а на окраїні це совок. Не кажу, що це погане місто, воно варте візиту сюди на кілька днів, але як тут жити то все так само, як в решті міст України.

  • Ирина Омельчак

    Я колись надивилась гарних фото, і тепер у мене мрія потрапити у Чернівці взимку :)

    • Я люблю там більше теплу пору, але то у мене так всюди, але Чернівці південне місто, сніг там рідше чим зазвичай, того час треба вибирати дуже старанно :) Буш туди збиратися дай знати ;)

      • Ирина Омельчак

        Обов’язково! :)

      • Lenchik Zvirka

        полюбасу краще коли тепло. Ти згадай, в нас там як сніг- так зразу вологість і холодрижень. Знову ж таки не думаю шо там шось сильно помінялось з прибиранням тротуарів від снігу і льоду (адский спуск до вокзалу наприклад)

  • Pingback: Малювальні проекти, перебіг | Lily()

  • Pingback: Вільнюс — Lily()