Я завжди казала, що місто Че дуже пихате. Не знаю з чим це пов’язано. Порівнюючи з іншими такими ж самими містами тут ніби у великої частини мешканців корони на головах. Так, місто багатше за інші, Порше тут трапляється частіше чим в решті схожих міст. Колись Калинівський ринок породив багатьох мільйонерів.
Навіть в небагатих людей зустрічається пиха, хоча б здавалося чого б. Ще одна цікавість Чернівців архітектура, до якої ніхто з місцевих жителів не мають ніякого відношення, це подарунок Австро-Угорської імперії. Я зв’язку не бачу.
Проблеми ж міста точно такі самісінькі як в інших містах. Че виглядає європейським містечком, пишається, як всі щирі українці, а на окраїні це совок. Не кажу, що це погане місто, воно варте візиту сюди на кілька днів, але як тут жити то все так само, як в решті міст України.
Pingback: Малювальні проекти, перебіг | Lily()
Pingback: Вільнюс — Lily()