qHero для загрузки на Айсток або як тепер модно казати ESP

14.03.2017  мікростоки

Коли Айс об’явив, що він усьо поміняє, я була рада, бо сподівалася, що дибільна загрузка на сайт зміниться на щось відповідне часу. Хрєн там! DeepMeta «покращилася» настільки, що стала дуже сильно асоціюватися з іншим відомим кіно, що почитається з deep. Тепер вони курва хочуть, щоб я переглянула всі свої ключі ще раз. Того, що раз я їх пишу і це недостатньо, бо вони курва особливі. Забрали категорії, які незя було редагувати оптом, але добавили батчі, бо так же кручє. Я чесно кажучи полінувалася розібратися, що саме вони цим хотіли сказати, була добряче зла на кейворди, і згадала про альтернативу цій всій біді — qHero.

Ще колись давно я думала про заміну Діпметі і наштовхнулася на цей продукт. Вони мають всі офіційні дозволи від Айса і також кофаундер є один відомий фотограф, якщо ви переживаєте про персональні дані :)

Отже, реєструєтеся на сайті, на якомусь етапі вас попросять ESP логін/пароль і все, ви на місці. Загружаєте файли, можна в старий батч, можна створити новий. Я гружу в старий, який заздалегідь названий Illustrations.

Драг ен дроп працює або просто брауз.

Ось ваші творіння грузяться :)

Отак вони виглядають, далі два кроки і переможенька.

Це зайняло у мене якись час, щоб усвідомити, що незалежно від того треба вам релізи чи нє це поле треба відмітити.

Далі, подібно до Фотолії, вони питають країну походження контенту.

І сабміт :)

Припустимо ви хочете новий батч.

Вибирайте тип файлів ілюстрації, інакше будете махатися певний час поки не зрозумієте, чого епси не грузяться, як це зробила я :)

Далі все з першого кроку.

Якщо ви хочете перемістити файли між батчами то це просто, вибираєте роботу і тицяєте Move, далі зправа у верньому куті є всі ваші батчі.

Вибираєте куди саме.

Також ви помітили, що по батчах є статистика, прийняті, відхилені, ще раз хочуть їх переглянути. Спочатку я не була впевнена чи все проходить, я глянула на сайті Айса, все працює. Зараз через місяць використання ESP вирішили присилати імейли, ну ок.

Єдина проблема цього сайту, що кожен раз, як я його юзаю в мене в голові грає ця пісня:

Це певно вплив Нікіти, який любить вінтажну музику. Щоправда, щоразу коли я думаю про Нікіту в голові грає «Крейзі Нікіта, серце моє розбите…»

  • Dima_Jarm

    Чи є зміни в будь-яку сторону по доходам на айсі? Бо досі не можу знайти чийсь звіт

    • По моїм спостереженням вони залишилися на старому рівні, а там хтозна.