Нове життя

13.05.2016  філософське

Не знаю чого можна чекати від поста з такою назвою, але я розжилася на трошки кращого компасика. А після того світ став інакший, все, що раніше було не можна, тепер можна. І тут у мене сталася трагєдька, бо хз шо дєлать. Як раніше в мене був набір функцій, що міг подалати мій старий пєгасус, то тепер вроді можна було б робити більше. І я застрягла.

Вирішила спочатку робити все, як раніше, щоб налаштувати нову робочу коняку, вийшло не надто успішно. По-дорозі подумала, а чо би якщо все так незвично, не взяти тай не поламати всьо нафік? Вопшем сто років збиралася призвичаїтися до планшета, стидно сказати. На щастя у Іринки завалявся один і я його позичила.

Трейс це не фонтан інструмент, про це я кажу всім в особистій бесіді при першій нагоді. Прийшов мені час дослухатися до своїх порад, гиги.

Отак я і провела час, між тестуванням нового компа, боротьбою з новим тач-падом. А ше планшет. Інстремент, який взагалі не бажав слухатися. Було важко відпустити те, що результат поки контролювати не вдається.  На якомусь етапі просто почала шукати можливості з ним порозумітися. Втягнулася. Подумала, а чо я це не зробила кілька років назад… Про різницю думаю написати детальніше. Я й до того думала написати, але тепер в мене досвід є.

Залишилося ще багато чого порішати. Перепланувати робочий день і робочі можливості. Вирішити щось зі стилем.

Також, поки оцево всьо, я ще якось умудрилася вляпатися в купу інших пригод, які дуже зменшували здатність працювати. Якась непонятна фігня творилася навколо. А потім, щоб від цього відпочити ми гарно тусили з друзями.

Але сьоні я таки вернулася до роботи.

Ну і шоб спокуса повернутися до старого не була занадто сильною, скетч і трейс мені не друг на літо. А там буду дивитися.

Bizon

 • Lenchik Zvirka

  а шо за планшет?

  • Це Ваком Інтуос, але мені важко сказати який саме, на сайті, як шукала дровенятка, то прям такого нема, але він дуже приємний, я якось брала старий Артема бамбу, ну такоє, великий і поверхня інша. Мультітач є, треба буде якось відключити.

 • Ирина Омельчак

  Вітаю з новою машинкою! Хай працює добре та приносить радість :)
  Про планшет теж буде цікаво почитати. Ніяк з ним не можу потоваришувати. У чоловіка бамбу А6.
  І з поверненням! Вже скучила за твоїми постами )

  • Дуже дякую, по трохи намагаюся з ним подружитися :)
   От Бабмбу а6 мені шось не пішов, оцей шо в мене зараз меншенький і приємніший.
   Дякі, я теж сумувала за роботою :)