Новорічні обіцянки

03.01.2017  філософське

Сподіваюся ви гарно святкували Новий рік, я вже намагаюся приступити до роботи :)

У американців є гарна традиція, вони планують звершення на наступний рік. Цього року ми були на одній з новорічних вечірок і там нам дісталася така класна бумашка. У мене були плани на рік, але тут прямо можна розписати купу деталей.

І щоб потім не забути про ці обіцянки собі, я планую список поставити в конверт і упакувати з новорічними іграшками, вони не знадобляться до наступного року. Такий собі лист у майбутнє. Буде цікаво подивитися, що я зможу виконати.

Найгіршим питанням були книги, я зазвичай читаю якусь дурню із вбивствами, що потім навіть назви не згадаєш. Дійшла до того, що запланувала собі з десяток такого. Хоча б потреную мову.

Із серйозних планів у мене спробувати анімацію. Хочу почати 100-денний марафон з цього. Мені дуже сподобався Інктобер, нажаль до нього ще чекати рік. Тому коли я закінчу з анімацією, то планую перейти до 100 днів ілюстрації живими матеріалами. Ще не вирішила де це добро публікувати, чи Тумблєр чи Дрібл з Інстаграмом. Я вам це розповідаю, що в якийсь момент не передумати, мені такий підхід допомагає не лінуватися і таки робити задумане

Поділіться своїми планами на цей рік чи може хтось хотів би теж якийсь марафон чи навчитися чомусь класному? :) Можливо вам теж потрібно розповісти комусь про свої ідеї, щоб потім не було спокуси їх закинути.

NewYearsResolution

 • Eliash Strongowski

  тамблер для мене не спрацював. Інста працює для всіх, аби теґи вірні ставити. Дрібл притягує дуже вузьке коло профі.

  • Ого, які люди в мене в блозі, це велика честь для мене :)

   Для мене все працювало, читачі росли, поки я щось добавляла, але в Тумблері більше тирили, того я сумніваюся з його приводу, поки перепощую туди Дрібл чи Кріейтів маркет. З Інстаграмом я ще до кінця не вмію справлятися, хоча Інктобер був класний.

 • Sergij Borysenko

  Привіт, Lily!
  Також вже давно користуюсь таким методом. – Маю на увазі про обіцянки чогось досягти. І в більшості випадків це діє. Але в мене це більше схоже на вихвалянки, тобто ще не досягнув, а вже тішусь і хвалюсь ніби так і буде. :)
  Щасти тобі!

  • Спробую цей метод, публічні обіцянки можуть зпрацювати, дякую :)