Чи можна заробляти в інтернеті?

Чи можна заробляти в інтернеті? Однозначна відповідь «так», інтирнет святий винахід людства, без нього я була б сумним пиріжечком.

Чи можна заробляти в інтернеті і ніфіга не робити? Однозначна відповідь «ні». Для того, щоб почати заробляти, а потім і гарно заробляти потрібно, якщо не вміти, то мати бажання і дуже багато вчитися. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Нічого в інтирнеті такого особливого нема, щоб можна було займатися дурньою і мати гроші. Гроші вимагають зусиль. Просто зусилля від зусиль різняться, наприклад робота за смішні гроші в офісі чи дома в тишині і спокої.

Кожна жаба хвалить своє болото. Я люблю стоки за ненапряжність, свободу і швидкий результат. Багато людей заробляє на інших крутих ресурсах. Одне не скасовує інше, можна працювати на кілька напрямків, але правда в тому, що все це вимагає часу і зусиль.

Для інтернетно-домашньої роботи крім навчань по суті роботи потрібна ще організація оточуючих і себе.

Моя мама скептично ставилася до моєї ідеї нічо не робить і сидіти дома. Але на щастя я жила від неї далеко. Не можу уявити щоб я жила з мама і могла дозволити собі стоки. Адже, якщо ти сидиш дома, то ти можеш сходити в магазин, приготувати їди, бо ти ж нічо не робиш. Організувати близьких і пояснити, що ви робите щось важливе і від вас треба відв’янути це серйозне завдання. Інколи навіть кіт потребує серйозної розмови, але погодувати помагає краще.

Все, всі від вас відстали, тишина і порядок. Але як себе заставити щось робити? Вопшем рецепті і підходів багато, так чи інакше це таки треба взяти і зробити. Бо тепер просто просидіти за компом з 9-ої до 6-ої це не робота. Працювати на результат і класно, і страшно. Бо все залежить тільки від вас, але з іншої сторони все залежить тільки від вас.

Ловлю себе на тому, що коли люди кажуть, що нема грошей, одразу хочеться сказати «пс-пс, ну стоки же!». Я думаю це місцями лякає, муа-ха-ха.

Engraved leaves

  • Ирина Омельчак

    Я теж усіх подруг які хоч трохи вміють малювати запрошую до нашої “секти” ) Правда, досі безуспішно.

    • Точно, секта ми :)