Взагалі останнім часом в соціальних мережах відбувся переворот. Вконтактік покинув нас. Не те, щоб я серйозно переживала за це. Він у мене валявся довго не лагоджений, поремонтувала я його недавно, бо шукала важливу мені дівчинку, контакти якої були тільки там. В короткі моменти ненависті до реклами на Ютубі, спробувала глянути музику у Вконтактіку, а впн не дає слухати її, половина мого списку не дозволена у «моїй країні» . Ну і ладно, не дуже то й треба було.
Але вже, здається, пів року чи рік, як я живу без Фейсбука і Твітера на телефоні. Дуже допомагає лягати спати вчасно, а не залипати на щось, що геть не має сенсу.
Також у мене є правило, якщо я стомилася, я відповзаю від компа. На телефоні досить успішно працюють Тумблер, Інорідер та Інстаграм. Всі творчі місця надихають на малювальні подвиги. Ну або хоча б я читаю англійською.
У Фейсбук і Твітер я ходжу, дізнаюся, що нового у друзів, ділюся своїми новинами і досить. Десь в загальному кілька годин в тиждень вистачає на те, щоб бути в курсі подій.
На моєму телефоні виключені всі сповіщення про нові повідомлення, а то воно мене дуже вже відволікало від роботи, оці теревені. Я туди доповзаю рано чи пізно, але спокуса дізнатися прямо зараз хто там і що мені пише геть відсутня.
А як ваші відносини з соціальними мережами? Тусите там багато чи заглядаєте зрідка?