Останні стокові новини

24.01.2017  мікростоки

Шатер вирубив можливість копіювати ключові слова у картинок. Дуже діймає, бо йдеш собі зі своєї ж картики свої ж ключі зкопіювати, а там всьо. Я собі порішала, дайте знати, якщо вам теж треба.

Також Шатер останні пів року бува забуває за ключі. 27 файлів я якось нагрузила, щоб отримати 8. Дуже діймає, але якщо почекати трошки більше, поки грузиться, то більше шансів отримати свої ключі.

Айс збирається все змінити. Ми отримаємо новий сервіс для завантаження робіт і оцього всього. Вопшем з 1-го по 3-тє треба буде сходити за їхнім лінком, ввести виданий юзернейм і видумати пароль. Будемо сподіватися нова система буде краще за попередню.

Депозітфото разом з Бігстоком показують якісь такі пічяльні продажі, що аж дивитися боляче.

 • Dima_Jarm

  Да з Шатером проблеми( з моменту реєстрації кількість файлів, що завантажуються щотижня збільшилась у 6 разів. Ще забрали сортування за популярнимими ключами( але можливо таким чином покращиться швидкість індексації та зменшиться навантаження.
  І ще я дещо не можу зрозуміти, чи відбулася Зрада на айсі стосовно оплати, чи є зміни?

  • Що ви маєте на увазі під зрада? Вони виводять на Пайонір, оце вже давно зробили, як тільки Гетті Імаджес купила Айс. Про те, щоб вернути назад Скріли я не чула. Чи це якесь нове покращення про, яке я не знаю?

   • Dima_Jarm

    “с 23 Декабрь 2016 года Getty Images/iStock сокращает ставки роялти для фотографов и иллюстраторов до 2 центов за лицензию, что на 93% ниже текущих ставок. Это значительно сократит доходы творческих людей и обесценит их работу и труд практически за одну ночь. Мы требуем, чтобы компания Getty/iStock сохранила действующую систему роялти по подписке и увеличила роялти по продажам за кредиты до отраслевого стандарта: 40%.”
    https://www.change.org/p/jonathan-klein-getty-images-istock-don-t-slash-our-royalties?source_location=minibar

    • О, прикольно, не знала, вічно хтось хоче демпінгувати, поки Шатер з Кріейтів маркетом забирають всіх клієнтів. У мене сам Айс не особливо продає, в основному це партнери, але неприємно звісно :(

    • От що знайшла з цього приводу http://www.michaeljayfoto.com/agency-news/the-new-istock-royalty-scheme-for-2017-is-out-for-non-exclusives/ чувак там не в захваті теж, спробую написати статтю і запросити людей підписати петицію, не думаю, що вони змінять свою думку, але спробувати варто :) Дякую за інформацію!

     • Dima_Jarm

      якраз думав здавати іспит до них, а тут таке читаю і розумію, що це просто смішно за такі гроші. Все те саме, як із депозитом, нічого нового не завантажую та і все, бо це до добра не доведе. Нехай будуть щасливі зі своїми екслюзивними авторами

     • Я тут статтю написала, може ще кілька людей підтягнеться http://lilyandcat.com/microstocks/1922-ice-ice-babe/

 • Ирина Омельчак

  Я слова пишу у вордівський файл з маленькими прев’ю. Але все одно не зручно тепер, коли треба скопіювати з старого файла. Я у себе ще не всі файли проключевала у бриджі.
  А Бігсток у мене останніми днями ще не хоче грузити файли через форму сайта. Доведеться до фтп повертатись. Воно раніше теж коряве було.
  Але є і хороше, 123 став швидше перевіряти )

  • Dima_Jarm

   Для копіювання є скрип, який робить ключові слова доступними http://skillup.livejournal.com/360135.html
   Для завантаження на Бігсток можу порадити Stocksubmitter (у ньому завантажувати можна безкоштовно скільки заманеться), у ньому одразу і ключі підбираю, і завантажую, видно статистику, вимоги до робіт.

   • Ирина Омельчак

    Дякую! До скрипту ще не дійшла, а от стоксабмітер встановила нарешті. Свою мету виконала, на Бігсток нарешті файли відправила. Буду користуватись і далі тепер.

    • Dima_Jarm

     У ньому доволі зручно ключувати, він видаляє повтори, можна навіть підібрати 80 ключів, а він їх розкидає між усіма файлами, при чому головні ключі будуть усюди, а найменш важливі розкидаються. Є буфер обміну для копіювання слів. Все для людей.

     • Ирина Омельчак

      Вже спробувала. Він навіть сам дає назви файлам! Круто! :)
      Тільки не зрозуміла, ви пишите, що “завантажувати можна безкоштовно скільки заманеться” а на сайті у безкоштовній версії вказано: “Сабмитов/сток: 33”

     • Dima_Jarm

      Мені здається, що він ту назву бере з першої роботи, яка обиралась для вибору ключових слів, але як кістяк для свого опису звісно добре)
      Тобто хотів сказати, що завантажувати (використовувати, як фтп можна скільки заманеться), а от сабмітів і правда лише 33 (тобто програма сама проставить усі галочки на стоках, обере категорії і натисне кнопку надіслати)

  • Я люблю Ікспікс для ключів, там зручніше чим Брідж, ctrl+z працює і всяке гарне.
   Хм, у мене Бігсток вроді в понеділок робив, сьоні ще гляну, там через фтп жах грузити або як Діма підказує мош через Стоксабмітер.

   • Ирина Омельчак

    Вже залила Стоксабмітером :) Правда, на перевірку воно не пішло. Довелось зайти на сайт просавити категорії і з сайту вже відправити. Але я задоволена, що хоч на сайт залилось.
    А у тебе не було такого, щоб на 123рф ключові слова зникали, після перевірки. У мене з 40 залишилось 3-4 слова. Вже надіслала їм листа.