Життя без соціальних мереж

12.07.2017  філософське

Взагалі останнім часом в соціальних мережах відбувся переворот. Вконтактік покинув нас. Не те, щоб я серйозно переживала за це. Він у мене валявся довго не лагоджений, поремонтувала я його недавно, бо шукала важливу мені дівчинку, контакти якої були тільки там. В короткі моменти ненависті до реклами на Ютубі, спробувала глянути музику у Вконтактіку, а впн не дає слухати її, половина мого списку не дозволена у «моїй країні» . Ну і ладно, не дуже то й треба було.

Але вже, здається, пів року чи рік, як я живу без Фейсбука і Твітера на телефоні. Дуже допомагає лягати спати вчасно, а не залипати на щось, що геть не має сенсу.

Також у мене є правило, якщо я стомилася, я відповзаю від компа. На телефоні досить успішно працюють Тумблер, Інорідер та Інстаграм. Всі творчі місця надихають на малювальні подвиги. Ну або хоча б я читаю англійською.

У Фейсбук і Твітер я ходжу, дізнаюся, що нового у друзів, ділюся своїми новинами і досить. Десь в загальному кілька годин в тиждень вистачає на те, щоб бути в курсі подій.

На моєму телефоні виключені всі сповіщення про нові повідомлення, а то воно мене дуже вже відволікало від роботи, оці теревені. Я туди доповзаю рано чи пізно, але спокуса дізнатися прямо зараз хто там і що мені пише геть відсутня.

А як ваші відносини з соціальними мережами? Тусите там багато чи заглядаєте зрідка?

 • Ирина Омельчак

  Багато :) Добре хоч контактик сам відвалився. Але замість нього стала більше проводити часу у Фейсбуку. Правда, він мене часто засмучує суцільною зрадою тому намагаюсь все ж таки довго там не зависати. З контактом вийшло смішно. Його в нас відрубали дуже швидко і я 1,5 місяця не заходила. Все хвилювалась, що там купа повідомлень, може хтось шукає. Зайшла щоб подивитись та остаточно видалити сторінку, а там взагалі нічого важливого :)
  Багато читаю ЖЖ та Інстагарам. А в твіттері підписана аж на 2 людини:)

  • Я викосила зраду з усіх можливих місць, оце не можу скіки страждати, намагаюся оточити себе іншими гарними ілюстраторами та творчими людьми. Я на ЖЖ підписана через рідер, але там здається всі цікаві люди вже в інших місцях так що там просто мертві аккаунти висять. З Вконтакту на мило приходять сповіщення про нові повідомлення, так от так я його і полагодила)))

 • Dima_Jarm

  Колись грав із захопленням у ком*ютерні ігри, але переріс, те саме з соц. мережами. Та і як користуватись тим фейсбуком? Він просто катастрофа( сторінка важка, куча мотлоху, стрічку під себе не під лаштуєш, нащо мені знати хто там, що лайкнув? От у вк була така крута штука- показувати лише оригінальний контент, без репостів, а у фб нема. Він сам робить все, щоб ним не користуватись. Та і в живому спілкуванні є більше про що поговорити, а то всі про все знають, так не цікаво. От інста це моє, хоч і реклама дратує( Щоденно іде 20 хв. на перегляд стрічки.

  • У мене багато різних друзів у Фейсбуці, то я там тушу добрий проміжок часу, щоб там про зустріч домовитися чи ше шо порішати. Стрічку я не особливо читаю, так погортаю трошки, щоб бути в курсі. Інстаграм класний, а ще Тумблер люблю :) Пінтерест от не надто пішов. До речі у Фейсбуці є щось типу показувати весь контент, а не фільтрувати, але воно часто злітає.

 • Я в соц мережах, можна сказати, майже цілодобово. Налагоджую контакти з колегами та взнаю про всі івенти, які мені потрібні. Найбільше часу зараз іде на твітер. Ютуб та інстаграм ще на стадії розвитку. От Фейсбук закинула останнім часом, і це дуже зле, бо чим рідше мене люди там бачать, тим швидше забувають. А треба, щоб впізнавати почали, ще до того, як я дороблю свої проекти, які в перспективі буду цим людям продавати. Соц мережі важливі для створення інтернет присутності, особливо з моєю роботою.
  До речі, дуже дивно, що ти ненавидиш рекламу в ютубі, адже сама є ланкою в тому ланцюжку. Дизайнерам гроші з неба не падають, щоб твої малюнки купувати.

  • Не знаю чи знаєш сайт Дизайнтаксі, так от там зазвичай стоїть заглушка з рекламою. Отам гарна реклама, завжди нею любуюся. А Ютуб мені підсовує якийсь треш, мені не треба сайт, він у мене вже є, 5-ти хвилинне відео про те, як заробляти між списком пісень мені теж не треба. Я теж користувач і не дивлюся рекламу з доброчинності, я ціную свій час :)

   Ти безумовно права, що інтернет присутність дуже важлива. Намагаюся зі свого боку не плутати інтернет-присутність з просто розвагами. Помітила, що Тумблер дає гарну віддачу, хоча і з радістю тибрить мною намальоване. От Пінтерест у мене не пішов. Хоча дуже важливо мати стратегію по роботі з соціальними мережами, визначити хто саме цільова аудиторія. У мене все не так серйозно, я на на тому етапі, де все приносить більше задоволення :)

   • Ютуб показує тобі те, що ти гуглиш. А рекламу дивляться не з доброчинності, а за право безкоштовно користуватися сайтом. Не буде реклами – не буде ютубу. Не хочеш дивитися – є платний ютуб ред без реклами.