Якщо ви ніколи не малювали

07.03.2018  філософське

У своїй книзі я кажу, що якщо ви ніколи не малювали, то ви теж можете досягти успіху на стоках. Насправді, це частково правда. Я не брешу і бачила випадки, коли люди сідали, слідували моїм порадам і починали заробляти. Але їх не так багато. Історій невдач набагато більше.

Отже, у цій статті основні поради для початківців. Крім того, що вам потрібно навчитися працювати з Ілюстратором і виконувати основні вимоги стоків, дуже важливо створювати конкурентний продукт.

Стиль. Почніть з простого, наприклад лайн арт чи флет. Не знаєте як малювати, дивіться відео, основні інструменти зазвичай охоплені в них, так і питайте how to draw line icons in illustrator.

Колір. Чим більше кольорів тим важче їх гармонійно поєднати. Поки ви цього не вмієте чорний і білий завжди гарна комбінація. У моїй книзі є ресурси, що допомагають підібрати кольори, не цурайтеся їх.

Абстракціонізм. Новачки дуже люблять абстракні роботи, вроді і щось незрозуміле, але вроді і робота. З абстракними речами важко добитися успіху навіть професіоналам, бо всі стоки завалені цим абстрактом.

Трейс. У мене багато скрінів у книзі зі старими роботами з трейсом. Не робіть моїх помилок, трейс це не найкращий варіант. Я вже все не трейсю сто років, а тонни скрінів мені переробляти ліньки.

Ескізи. Витратьте кілька хвилин на ескіз, це економить час і вберігає від «ой, а це на дупу схоже».

Якість. Спочатку вам треба навчитися видавати якісний продукт. Берете топ векторних робіт, прикладаєте свою роботу і дивитися чи вона там гармонійно вписується.

Кількість. У багатьох місцях кажуть, що кількість це важливий складник успіху. Це так, але без якості ваша кількість не матиме сенсу. Якщо у вас получається легко і багато вже через тиждень, то ви робите дурницю.

 • olpkol

  “Лайн-арт” легко крадеться та векторизується навіть без купівлі на сайті – небезпечна річ.

  • Завжди будуть ті, хто крадуть, це не наша цільова аудиторія, я не думаю, що це має зупиняти.

   • olpkol

    Так, але трохи звужує коло покупців

 • olpkol

  Ви там живі?

  • Так, звісно :)

   • olpkol

    Ну слава богу.
    Бо так активно почали і так несподівано закінчили.

    • Не те щоб закінчила, а скоріше в пошуках що би то цікавого показати )))
     Дякую, що турбуєтеся :)

     • olpkol

      Не перейшла на “альтернативу” Іллюстратору – Affinity Designer, наче дешевша?

     • Ні, а варте воно того?

     • olpkol

      Так і хотів дізнатися – там гарні акції та гарні ціни.
      І платиш лише один раз а не “все життя”, як Адоб.

     • Звучить спокусливо, треба глянути, дякую за підказку :)

 • olpkol

  “Скільки ви заплатите за мою роботу?
  Якщо ми схвалимо вашу заявку, і ви приймете наші умови ліцензування, ми заплатимо за вашу роботу $ 1 500 доларів США. Ми також можемо попросити вас внести деякі корективи в вашу роботу, наприклад, замінити реальний бренд на вигаданий без додаткової оплати.”

  Affinity тепер ввів 90 днів на пробну версію та обрізав ціну на ПЗ – до 600 грн за векторний редактор, який зберігає роботу в EPS 3.0 (я спробував зберегти прямокутник) без щомісячної оплати.

  І пропонує оплату за роботу що їм сподобалася..

  • Це гарна новина для нас, вони намагаються конкурувати з Адобі, який тепер просто розростається в монстра.